
Картридж з гранульованим активованим вугіллям Ecosoft GAC CHV4520ECO 4,5"х20"
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CHV4520ECO
2 747 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 120-31-20Лайф
Ecosoft CHV4520ECO - Картридж з гранульованим активованим вугіллям 20 ВВ
Картридж видаляє з води хлор та хлорорганічні сполуки, знижує концентрацію важких та кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів і пестицидів. Коректує колір, смак і запах води.
Використовується для фільтрації холодної води. Вугільний картридж підходить під всі колби типу "Big Blue" 20 ВВ
Картридж Ecosoft CHV4520ECO являє собою циліндричний корпус, всередині якого знаходиться фільтруючий матеріал — активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха. Під час роботи фільтра вода проходить через фільтруючий матеріал, який абсорбує хлор та хлорорганічні сполуки, знижує концентрацію важких та кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів і пестицидів. Коректує колір і запах води.
Картридж призначений для очищення тільки холодної свердловинної або водопровідної води.
Ресурс картриджа залежить від якості вхідної води, і може відрізнятися від наведених значень. Не варто перевищувати рекомендовану швидкість фільтрації, це може призвести до погіршення якості очищення води.
Перед використанням картридж необхідно замочити у холодній воді не менше ніж на 8 годин.
Після встановлення нового картриджа злийте щонайменше 10 літрів відфільтрованої води у каналізацію.
Технічні характеристики:
Розмір: 20х4,5" (508х114 мм)
Ресурс картриджа: 60 000 л
Виробник: Ecosoft (Україна)
_ _ _
Детальнішу інформацію про товарну позицію Ви можете дізнатися за номерами:
093 120-3-120
098 120-3-120
Наш сайт: AClear.in.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 508 мм |
| Діаметр | 114 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ресурс | 60000 |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Максимальна температура води на вході | 43 град. |
- Ціна: 2 747 ₴





